Написати листа Сторінка у ФБ


9-10 червня клуб на запрошення нашого колеги по реконструкції Миколи Дробота взяв участь у відзначені річниці відомої битви козацького повстання під керівництвом Семерина Наливайка,що відбулась під Лубнами в 1596 році. Захід проводився вперше,і був організований місцевою громадою для вшанування цієї події. Курінь у складі трьох чоловік (Сасько Харченко, Сергій Оселедчик та Максим Гармаш) взяв на себе як завжди науково-просвітницьку місію, щодо висвітлення історії виникнення козацтва, військового мистецтва та озброєння реєстровців 16-17 століття.

Разом із реконструкторами із Лубнів, нами був розгорнутий невеликий польовий козацький табір, де глядачі та відвідувачі заходу могли ознайомитися із предметами озброєння,спорядження та польового побуту козацтва.

Спілкування відбувалось у форматі прямої розмови,під час якої люди задавали питання,мали можливість потримати в руках та сфотаграфуватись із всіма представленими в таборі предметами, дізнатися про них цікаві історичні деталі та подробиці. Маємо надію,що в наступному році цей захід відвідає ще більше глядачів і головне,він стане одним із постійних фестів,присвячених історії козацтва 16-17 століття. Дякуєм за запрошення,та організаційну підтримку Миколі Дроботу та місцевій владі.

Всі фотографії можно знайти тут

ВІГ "Курінь печерської сотні Опанаса Предримирського Київського реєстрового козацького полку". 2016 - 2019 р.р.